“Sveika.lv” konfidencialitātes politika

Laipni aicinām Jūs iepazīties ar internetveikala Sveika.lv Konfidencialitātes politiku. Šī konfidencialitātes politika apraksta, kā “Sveika.lv” ( SIA “PharmPRO” reģistrēta struktūrvienība ar reģistrācijas Nr. 91414196906) un uzņēmums SIA “PharmPRO”  (reģistrācijas Nr. 50203187711, adrese: Mežmalas iela 7, Vālodzes, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130), turpmāk saukti “Sveika.lv”) iegūst un apstrādā personas datus, ko “Sveika.lv” iegūst no klientiem un personām, kas apmeklē “Sveika.lv” interneta lapu (turpmāk saukti arī ‒ „Datu subjekts” vai „Jūs”).

Personas dati ir jebkura informācija attiecībā uz identificētu vai identificējamu fizisku personu, t. i., Datu subjektu. Apstrāde ir jebkura ar personas datiem saistīta darbība, piemēram, iegūšana, ierakstīšana, pārveidošana, izmantošana, skatīšana, dzēšana vai iznīcināšana.

Jūsu personisko datu pārzinis ir SIA “PharmPRO” vai SIA “PharmPRO” struktūrvienība, pie kuras Jūs konkrētajā gadījumā vēršaties, lai iegādātos preci vai pakalpojumu.

Lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar Konfidencialitātes politiku. Ja Jums ir kādi jautājumi vai pieprasījumi, lūdzu, sazinieties ar “Sveika.lv”, izmantojot sadaļā „Kontaktinformācija” sniegtos datus.

Kad mēs apstrādājam personas datus?

Kad apmeklējat “Sveika.lv” veikalu, iegādājaties “Sveika.lv” preces vai izmantojat “Sveika.lv” pakalpojumus, ja esat pievienojies “Sveika.lv” lojalitātes programmai, “Sveika.lv” apstrādā Jūsu datus, tostarp personas datus:

 • vārds un uzvārds;
 • kontaktinformācija: e-pasta adrese, tālruņa numurs;
 • darījuma dati: darījuma laiks, iegādātās preces, cena, norēķinu informācija, piegādes adrese u.tml.).

Maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus “Sveika.lv” nodod pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS.

Kad apmeklējat “Sveika.lv” tīmekļa vietni vai pašapkalpošanās vidi, “Sveika.lv” iegūst un apstrādā tīmekļa vietnes apmeklējuma rezultātā iegūtos datus, piemēram, datus par Jūsu atrašanās vietu un izmantoto ierīci, IP adresi, vietnes apmeklējuma laiku, vietnē izmantotajām izvēlnēm u. tml.

Kad sazināties ar “Sveika.lv”, izmantojot “Sveika.lv” tīmekļa vietni, tālruni, e-pastu vai sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālus (Facebook, Instagram, Youtube, Snapchat vai citus nākotnes kanālus), “Sveika.lv” iegūst un apstrādā datus, kas rodas saziņas laikā, piemēram, Jūsu e-pasti, vaicājumi un citi dati, ko Jūs mums sniedzat vai atklājat.

“Sveika.lv” neprasa sniegt pārmērīgi daudz datu bez konkrēta nolūka. “Sveika.lv” neiegūst datus par Jums no trešajām personām vai publiskiem un privātiem avotiem, kas nav norādīti šajā Konfidencialitātes politikā.

Nolūks un tiesiskais pamatojums, kādēļ mēs apstrādājam personas datus?

“Sveika.lv” iegūst un apstrādā personas datus tikai norādītajiem likumīgajiem nolūkiem un kad apstrāde ir juridiski pamatota, vienmēr paturot prātā Datu subjektu intereses un tiesības, un saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

Kad apmeklējat “Sveika.lv” veikalu un iegādājaties “Sveika.lv” preces vai izmantojat “Sveika.lv” pakalpojumus, mēs izmantojam no Jums iegūtos datus, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu un/vai preču pārdošanu, lai pildītu lojalitātes programmas saistības.

Ja esat pievienojies “Sveika.lv” lojalitātes programmai, mēs apstrādājam Jūsu personas datus veidā, kā tas aprakstīts “Sveika.lv” lojalitātes programmas vispārējos noteikumos un nosacījumos.

Mēs izmantojam Jūsu personas datus, lai Jums nosūtītu “Sveika.lv” un ar “Sveika.lv” saistītā uzņēmuma SIA “PharmPRO” jaunumu un piedāvājumu e-pastu, ja esat mums snieguši attiecīgu piekrišanu vai abonējuši jaunumu un piedāvājumu saņemšanu “Sveika.lv” tīmekļa vietnē.

“Sveika.lv” var organizēt dažādas kampaņas un loterijas, izmantojot savus sociālos plašsaziņas līdzekļu kanālus. Ja izlemjat piedalīties kampaņā, kampaņas realizācijai Jūsu dati tiks apstrādāti atbilstoši konkrētās kampaņas noteikumiem un nosacījumiem, tostarp mēs varam publicēt uzvarētāju vārdus un sazināties ar viņiem, izmantojot sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālus vai šim iemeslam paredzēto Jūsu labprātīgi sniegto citu kontaktinformāciju.

Personas datu apstrāde citiem nolūkiem.

“Sveika.lv” var apstrādāt Jūsu personas datus, kad tas nepieciešams likumā noteiktajos gadījumos, piemēram, ir noteikti gadījumi kad mums jāglabā dati, ko nosaka grāmatvedības vai nodokļu likumdošanas akti.

Ar īpašu Jūsu piekrišanu “Sveika.lv” var lietot Jūsu datus nolūkiem, kas nav norādīti šajā konfidencialitātes politikā. Balstoties uz Jūsu piekrišanu, “Sveika.lv” apstrādā Jūsu personas datus tādā mērā un nolūkā, kā tas ir īpaši atrunāts šajā atļaujā.

“Sveika.lv” jāveic visi saprātīgie pasākumi, lai nodrošinātu personas datu apstrādes likumību, iegūto personas datu drošību un datu aizsardzības principu ievērošanu.

“Sveika.lv” jānodrošina, lai piekļuve personas datiem tiktu piešķirta tikai tiem “Sveika.lv” darbiniekiem vai citām personām, kam piekļuve nepieciešama, lai veiktu ar datu apstrādes nolūkiem saistītos uzdevumus vai izpildītu likuma prasības. Visu “Sveika.lv” darbinieku, kam, veicot profesionālos uzdevumus, varētu būt saskare ar personas datiem, pienākums ir neizpaust personu datus.

“Sveika.lv” tīmekļa vietnes lietošana un sīkdatnes

“Sveika.lv” tīmekļa vietnē apmeklētāji var saņemt informāciju par “Sveika.lv” veikalu, precēm, zīmolu un notiekošajām kampaņām, kā arī sazināties ar mums un izmantot citas tīmekļa vietnes izvēlnes.

“Sveika.lv” tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, ko pārlūkprogramma saglabā Jūsu datorā vai citā ierīcē, ko izmantojat tīmekļa vietnes apmeklēšanai (tālrunis, planšetdators u. tml.). Sīkdatnes galvenokārt izmanto, lai tīmekļa vietne strādātu daudz efektīvāk un nodrošinātu ērtu un individuālu lietotāja pieredzi. Piemēram, sīkdatnes saglabā datus par Jūsu veiktajām izvēlēm mūsu tīmekļa vietnē un kādas vietnes esat apmeklējis. Sīkdatnes neiegūst datus no Jūsu ierīces un nesaglabā personas datus.

Jūs tiekat informēts par sīkdatņu izmantošanu, kad pirmo reizi apmeklējat “Sveika.lv” tīmekļa vietni. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Jūs varat atspējot sīkdatņu izmantošanu, izmainot Jūsu pārlūkprogrammas konfidencialitātes iestatījumus. Savā pārlūkprogrammā sīkdatnes varat pilnībā bloķēt, iespējojot tās tikai noteiktās tīmekļa vietnēs, vai pilnībā iespējot. Ja atspējosiet sīkdatnes, iespējams, dažas tīmekļa vietnes daļas nefunkcionēs pareizi.

“Sveika.lv” tīmekļa vietnē izmanto gan sesijas, gan pastāvīgās sīkdatnes. Pagaidu jeb sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas no Jūsu ierīces, līdzko aizverat pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē arī pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas un tur tiek saglabātas līdz pat 26 mēnešiem.

“Sveika.lv” tīmekļa vietnē izmanto šādas sīkdatnes:

 • Absolūti nepieciešamās sīkdatnes, kam ir būtiska nozīme, lai Jums nodrošinātu iespēju pārvietoties un izmantot tīmekļa vietnes funkcijas.
 • Analītiskās sīkdatnes, kas iegūst informāciju par mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu un veidiem, kā apmeklētāji to sasniedz, u. tml. Mēs šo informāciju izmantojam, lai identificētu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas problēmas un uzlabotu lietotāju pieredzi, mērķētas reklāmas un veicinošās tirgvedības nolūkā.
 • Trešo personu sīkdatnes. Dažu sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālu (Facebook, Instagram) elementi ir saistīti ar mūsu tīmekļa vietni, kas kopīgo sociālā plašsaziņas līdzekļa kanāla saturu mūsu vietnē un var izlasīt šo kanālu sīkdatnes, kā arī saglabāt tās Jūsu ierīcē. Šo sīkdatņu nolūks var būt sociālā plašsaziņas līdzekļa kanālā izvietotās reklāmas personificēšana.
 • “Sveika.lv” tīmekļa vietne satur saites uz “Sveika.lv” vai SIA “PharmPRO” publisko sociālo plašsaziņas līdzekļu kanāliem un trešo personu vietnēm. “Sveika.lv” nav atbildīga par trešo personu tīmekļa vietņu drošību vai saturu, par to pilnībā ir atbildīgi šo vietņu īpašnieki. Kad apmeklējat jebkuru trešo personu tīmekļa vietnes vai sociālo plašsaziņas līdzekļu vietnes, iesakām Jums iepazīties ar to konfidencialitātes nosacījumiem.
 • Nosūtot ziņas, attēlus vai komentārus “Sveika.lv” publisko plašsaziņas līdzekļu vietnēs, lūdzu, ņemiet vērā, ka pa publiskajiem sociālajiem plašsaziņas līdzekļu kanāliem nosūtītā informācija ir redzama visiem šā kanāla lietotājiem un apmeklētājiem. Nedalieties sociālajos plašsaziņas līdzekļos ar datiem, kurus Jūs nevēlaties atklāt sabiedrībai!
 • personas datus saturošie papīra dokumenti tiek iznīcināti vai arī šie dokumenti tiek anonimizēti.

Personas datu pārsūtīšana

Noteiktos gadījumos “Sveika.lv” var pārsūtīt personas datus trešajām personām Eiropas Ekonomikas zonas ietvaros:

 • ja attiecīgajai trešajai personai dati jānodod ar Pircēju noslēgtā līguma ietvaros, lai veiktu līguma izpildei nepieciešamu vai ar likumu deleģētu funkciju (piemēram, bankai norēķinu ietvaros vai piegādes servisa pakalpojuma ietvaros,
 • ja esat abonējis jaunumu saņemšanu e-pastā, mēs pārsūtam Jūsu kontaktinformāciju “Sveika.lv” tirgvedības partnerim, kurš veic e-pastu izplatīšanu;
 • saistībā ar “Sveika.lv” tīmekļa vietnes, pašapkalpošanās vides un datu bāzu administrēšanu, piekļuvi Jūsu datiem var piešķirt “Sveika.lv” IT atbalsta sniedzējiem;
 • “Sveika.lv” var nosūtīt Jūsu datus valsts iestādēm, ja tas ir mūsu pienākums saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

“Sveika.lv” datu apstrādei piesaista tikai tās personas, kuru juridiskā adrese un datu repozitoriji atrodas Eiropas Ekonomikas zonā un kuri snieguši SIA “PharmPRO” pietiekamas garantijas, ka tie lieto atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai garantētu drošu personas datu apstrādi un pietiekamu datu aizsardzības līmeni atbilstoši Eiropas Savienības likumdošanai. Visu datu apstrādātāju pienākums ir neizpaust personas datus.

Lai saņemtu detalizētāku informāciju par “Sveika.lv” datu apstrādātājiem, lūdzu, sazinieties ar “Sveika.lv”, izmantojot sadaļā „Kontaktinformācija” sniegtos datus.

Jūsu tiesības

Attiecībā uz personas datu apstrādi Jums ir visas piemērojamajos tiesību aktos noteiktās tiesības un, pirmkārt, šādas tiesības:

 • Tiesības saņemt informāciju par personas datu apstrādi – šī Konfidencialitātes politika sniedz vispārīgu informāciju par to, kā “Sveika.lv” apstrādā Datu subjekta personas datus un kādi dati tiek apstrādāti: lai saņemtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar “Sveika.lv”, izmantojot sadaļā „Kontaktinformācija” sniegtos datus.
 • Tiesības piekļūt saviem personas datiem saskaņā ar piemērojamajiem likumdošanas aktiem.
 • Datu atjaunināšanas un labošanas tiesības ‒ Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt Jūsu datus atjaunināt un izlabot kļūdainos. Personas datus var atjaunināt, iesniedzot attiecīgo lūgumu “Sveika.lv” vai arī “Sveika.lv” pašapkalpošanās vidē.
 • Tiesības izteikt iebildumus – Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi “Sveika.lv”, ja personas dati tiek apstrādāti “Sveika.lv” likumīgajās interesēs.
 • Tiesības ierobežot datu apstrādi – Jums ir tiesības pieprasīt “Sveika.lv” ierobežot Jūsu personas datu apstrādi.
 • Tiesības pieprasīt dzēst personas datus ‒ Jums ir tiesības pieprasīt “Sveika.lv” izdzēst Jūsu personas datus.
 • Tiesības atsaukt piekrišanu personas datu apstrādei – ja Jūsu personas datu apstrāde ir balstīta uz Jūsu piekrišanu, Jūs jebkurā laikā varat atsaukt šo “Sveika.lv” doto piekrišanu, un “Sveika.lv” pārtrauks šajā nolūkā veikto Jūsu personas datu apstrādi.
 • Datu pārnesamības tiesības ‒ Jums ir tiesības saņemt no “Sveika.lv” iesniegtos personas datus, kas ir iesniegti “Sveika.lv” rakstveidā vai vispārpieņemtā elektroniskā formātā un, ja tas ir tehniski iespējams, pieprasīt “Sveika.lv” nodod šos datus trešās personas pakalpojumu sniedzējam.

Ja vēlaties īstenot visas augstāk minētās tiesības, kas saistās ar datu apstrādi, Jums jāsūta pieprasījums par to uz e-pastu: info(et)pharmpro.lv

Shopping Cart